Svatební šaty z Aliexpressu? Raději si je ušijte sama!

Pokud už jste někdy objednávala věci  z Aliexpressu, tak víte, že ne vždy vám dorazí to, co bylo vyfocené na obrázku. Věci jsou sice levné, ale za to trvá dlouhou dobu, než se k vám dostane. Vážně chcete ještě před svatbou řešit starosti s reklamacemi, složitým odesíláním šatů zpátky a ještě k tomu čekáním na nové? Raději si nakupte levné látky a pusťte se do šití sama.

levné látky

Continue Reading

TOP! Sexy legíny

Pokud se setkáme s legínami, nejběžnějšími materiály, ze kterých jsou legíny vyrobeny patří lycra, bavlna, nylon a další umělá vlákna. Exisují dva druhy legín a to tregíny a džegíny. Oba druhy se liši víceméně jen detaily, podstat vždy zůstává. 

Continue Reading

Pohodlný outfit do kanceláře i na pracovní schůzku

Jestliže trávíte v kanceláři většinu dne, oceníte především pohodlné oblečení, ve kterém zároveň můžete jít i na pracovní schůzku. Jak tedy oblečení správně zvolit tak, aby bylo  pohodlné a současně odpovídalo pravidlům firemního stylu odívání? Nic nezkazíte, pokud si oblečete malé černé šaty pohodlného střihu, které můžete kombinovat jak s více formálními kousky (sako v business stylu), tak s těmi méně formálními (barevný svetřík či kabátek). Nepodceňujte ani výběr spodního prádla. Kalhotky pod šaty zvolte určitě bezešvé, podprsenka je pro pracovní příležitost lepší bez krajek a vzorů. Ty se mohou naopak hodit například na večer, kdy si jemné vykouknutí krajky z pod šatů můžeme dovolit. Předpokladem je samozřejmě vkusně zvolená podprsenka, která koresponduje s barvou šatů.

Continue Reading

Jaké zvolit oblečení do posilovny

obleceni do posilovny

Prostředí fitness center a posiloven sice není nějakým přehlídkovým molem, ale vytahaná trička a děravé šortky sem rozhodně nepatří. Kromě toho, že stylové oblečení zvedne vaše sebevědomí, umí také celé cvičení zpříjemnit i jinak. Funkční oblečení do posilovny vám pomáhá s pohybem a dobře vstřebává váš pot. Kvalitní boty na cvičení jsou pak naprostou nutností.

Volte oblečení z prodyšných materiálů, ve kterém se budete cítit pohodlně. Obecně se doporučuje volit raději dvě tenčí vrstvy než jednu silnou, což umožní lepší odvod vlhkosti z těla. Spodní vrstva bude absorbovat pot, zatímco ta vrchní vás ochrání před prochladnutím a udrží svaly v jejich provozní teplotě.

Kromě oblečení do posilovny noste i vlastní ručníky, ideální jsou též sportovní hodinky, případně další doplňky jako jsou potítka, gumičky do vlasů, čelenky apod.

Módní konzultant

Módní konzultant je člověk, který sleduje aktuální trendy, ví, co bude následovat a dokáže navrhnout oblečení pro každou příležitost. Probere váš šatník, řekne vám, který styl vám nejlépe sedí a společně doladí zbývající kousky tak, abyste byli v každé situaci elegantní.
Nestyďte se oslovit odborníka a nechte si poradit s vaším oblékáním. Jeho zkušenosti jsou k nezaplacení a mohou vám pomoci vyniknout mezi ostatními. Módní konzultant není jen výsadou bohatých. I za malou částku dokáže vykouzlit zázraky.