Módní konzultant

Módní konzultant je člověk, který sleduje aktuální trendy, ví, co bude následovat a dokáže navrhnout oblečení pro každou příležitost. Probere váš šatník, řekne vám, který styl vám nejlépe sedí a společně doladí zbývající kousky tak, abyste byli v každé situaci elegantní.
Nestyďte se oslovit odborníka a nechte si poradit s vaším oblékáním. Jeho zkušenosti jsou k nezaplacení a mohou vám pomoci vyniknout mezi ostatními. Módní konzultant není jen výsadou bohatých. I za malou částku dokáže vykouzlit zázraky.

Košile na svatbu, buďte šik

Chystáte se na svatbu? Ať jste ženich, nebo pouze svatebčan, je třeba si dát pozor při výběru košile na svatbu. Není to totiž obyčejná událost, a proto byste měli vypadat k světu. Je lepší košile se širokým límcem nebo úzkým? Tato volba poté ovlivňuje i volbu kravaty. Do širokého límce si nebereme kravatu úzkou a naopak.
A jaké zvolit barvy? Košile na svatbu nemusí být jenom bílá, ale platí zde, že vybíráme především se světlejších odstínů, takže s krémovou, lososovou, ani meruňkovou nešlápnete vedle. Střih poté vybírejte podle vaší postavy – normální nebo zúžený.

Bojíte se bílé kabelky?

Hledáte elegantní kabelku, která zdůrazní ženskost? Preferujete luxusní kabelky, které upoutají pozornost okolí? Pak je pro vás dámská bílá kabelka jako stvořená. Bílá barva je neutrální a je možné ji sladit s jakoukoliv jinou barvou. Nebojte se tedy vzít si takovou kabelku k jakémukoliv outfitu. Při výběru kabelky se zaměřte na materiál, velikost, ale také design. Kabelka se vám musí hlavně líbit, abyste si ji koupili.

V šatníku žádné ženy by neměla bílá kabelka rozhodně chybět. Je možné si ji vzít na nákupy, ale také na večerní schůzku s přáteli. Hodí se do každé situace. Pak si ještě vybrat, zda zvolit koženou, nebo látkovou. Možnosti trhu jsou opravdu široké.

Ochrana pro vaše ruce

Ochranné pracovní rukavice od firmy REPA se vyznačují vysokou kvalitou a ochrannou. Materiál na výrobu je použit buď kůže, bavlna nebo lícovaná nábytková hovězina.
Vyberte si na webu Repa.cz pracovní rukavice pětiprstové celokožené nebo palcové celotextilní!

Hebké bambusové pleny

Chcete svému miminku dopřát ty nejlepší pleny na trhu? Jste ochotni investovat i o něco více? V takovém případě sáhněte po bambusových plenách, které se vyznačují vysokou prodyšností a skvělými antibakteriálními vlastnostmi. Bambusové pleny jsou sice dražší, ale zato mají delší životnost. Jsou měkké, hebké a vaše dítě se bude v těchto plenkách cítit opravdu dobře. Stanete se i vy další maminkou, která si zamiluje vlastnosti bambusového materiálu?

Číst dál