Nosíte slipy nebo boxerky?

Spodní prádlo je nezbytnou součástí každého, plní funkci ochrannou, zahalovací, tvarovací a hygienickou. Takže každý tento druh prádla nosíme a to každý den, jen parné letní dny jsou občas světlou vyjímkou, kdy prádlo vynecháme a jdeme “na ostro”. Zaměříme se na pánské spodní prádlo, buďto jsou to slipy a nebo boxerky.

Pokračovat ve čtení

Luxusní prádlo vám dodá pocit sebedůvěry

Luxusní prádlo není jen pro zazobané paničky a profesionální společnice. Pokud si uděláte radost a oblečete si luxusní prádlo pod běžné oblečení, věřte tomu, nebo ne, ale zvedne se vám sebevědomí. Není tajemstvím, že to co si o sobě myslíme, vysíláme také do světa a ostatní nás tak vnímají. 

luxusní prádlo

Pokud si budete v luxusním prádle připadat sexy, tak věřte tomu, že sexy budete i vypadat. Vše je o podvědomí a pokud má k vašemu dobrému pocitu ze sebe pomoct prádlo, tak proč to nevyzkoušet, že?

Proč dávat přednost značkovému spodnímu prádlu před neznačkovým?

Značkové spodní prádlo má jednu nevýhodu – vyšší cenu. Pokud ale vydělíte cenu a počet dnů, kdy jste spodní prádlo nosili, než jste ho vyhodili, tak dojdete k výsledku, který vás potěší – a to sice tomu, že vyšší cena = delší životnost.

Delphi podprda

Kvalitní podprsenky mají i další výhodu v tom, že slouží jako správná podpora poprsí a zabraňují předčasné deformaci tvaru. Také se rychle nevytahají a neztratí pružnost.

Proč ženy kupují erotické korzety?

Nač ženy utrácejí za erotické korzety, podvazky a jiné sexy spodní prádlo? Odpověď bez zamyšlení je jasná - kvůli mužům. Jenže to nemusí být pravda. Ženy jsou známé tím, že jim nic vlastního není dost dobré, ať už je to barva vlasů, vlnitost vlasů nebo typ postavy.

erotické korzety

 

Pokračovat ve čtení

Objevte v sobě dračici

Snad každá žena by měla mít v šatníku i odvážnější kousek například v podobě korzetu. Muži mají rádi, když se žena pro ně vystrojí a vy si budete připadat nesmírně svůdně.

 

Někdy potřebujeme jako ženy si připomenout svou ženskost a moc nad muži. A k tomu právě skvěle poslouží korzet, který slouží pro speciální příležitosti. Proč někdy nevypustit ven tu dračici, co se ukrývá uvnitř vás? Každá ji v sobě má, jen některé se jí bojí. Ovšem pokud ji ukážete svému muži, věřte, že se v posteli rozhodně nudit nebudete a váš partner bude mít oči jen a jen pro vás. A na společné chvilky se pak budete těšit čím dál víc. Někdy stačí změnit stereotyp a poznáte, že vás opravdu miluje.

Další články...