Jaký je nejlepší způsob přenášení notebooku?

notebook

Určitě to znáte, potřebujete si s sebou vzít notebook, ale jak to udělat, když kromě notebooku potřebujete plno dalších věcí? Notebook nemusíte přenášet jen v tašce k tomu určené, existuje plno jiných způsobů.

Pojďme se podívat, jaké existují možnosti přenášení notebooků. 

Když sázíte na eleganci

Pokud si na sebe chcete vzít šaty či sukni a pánové třeba oblek, můžete řešit dilema, jak ten notebook vzít s sebou tak, aby to nenarušilo váš styl. Proto existují lehká pouzdra na notebook, která jej chrání před poškrábáním, ale krásně se vlezou do kabelky (či kožené tašky na dokumenty v případě pánů), takže nikdo ani nepozná, že ho máte s sebou. Nicméně tento způsob má jeden (dost velký) háček. Váš notebook musí být natolik malý a lehký, aby se vám do kabelky vlezl a neutrhla se vám ucha.

Komfort nadevše

Když nepotřebujete dodržet striktní eleganci a vystačíte si s běžným až sportovním stylem, můžete vsadit na batohy na notebook. Jsou velmi pohodlné, praktické (vleze se do nich i svačina, mikina, klíče, mobil, poznámkový blok a spousta dalších nezbytností) a přitom pořád vypadají dobře. Kombinovat jdou skvěle s kalhotami a teniskami. Existuje spousta designů, z nichž některé lze nosit i s ležerními šaty a sukněmi, takže značka ideál.

Klasické tašky na rameno

Poslední možností, kterou si tu uvedeme, jsou klasické tašky na rameno. Jejich nevýhodou je, že bývají nepohodlné, nejsou ideální pro zdraví zad a ramen. Nicméně existují už i koženkové/kožené varianty či elegantní látkové designy, které zejména businessmani stále oceňují pro jejich vzhled a prostornost.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit