Svatební šaty z Aliexpressu? Raději si je ušijte sama!

Pokud už jste někdy objednávala věci  z Aliexpressu, tak víte, že ne vždy vám dorazí to, co bylo vyfocené na obrázku. Věci jsou sice levné, ale za to trvá dlouhou dobu, než se k vám dostane. Vážně chcete ještě před svatbou řešit starosti s reklamacemi, složitým odesíláním šatů zpátky a ještě k tomu čekáním na nové? Raději si nakupte levné látky a pusťte se do šití sama.

levné látky

Pokračovat ve čtení

TOP! Sexy legíny

Pokud se setkáme s legínami, nejběžnějšími materiály, ze kterých jsou legíny vyrobeny patří lycra, bavlna, nylon a další umělá vlákna. Exisují dva druhy legín a to tregíny a džegíny. Oba druhy se liši víceméně jen detaily, podstat vždy zůstává. 

Pokračovat ve čtení

Pohodlný outfit do kanceláře i na pracovní schůzku

Jestliže trávíte v kanceláři většinu dne, oceníte především pohodlné oblečení, ve kterém zároveň můžete jít i na pracovní schůzku. Jak tedy oblečení správně zvolit tak, aby bylo  pohodlné a současně odpovídalo pravidlům firemního stylu odívání? Nic nezkazíte, pokud si oblečete malé černé šaty pohodlného střihu, které můžete kombinovat jak s více formálními kousky (sako v business stylu), tak s těmi méně formálními (barevný svetřík či kabátek). Nepodceňujte ani výběr spodního prádla. Kalhotky pod šaty zvolte určitě bezešvé, podprsenka je pro pracovní příležitost lepší bez krajek a vzorů. Ty se mohou naopak hodit například na večer, kdy si jemné vykouknutí krajky z pod šatů můžeme dovolit. Předpokladem je samozřejmě vkusně zvolená podprsenka, která koresponduje s barvou šatů.

Pokračovat ve čtení

Jaké zvolit oblečení do posilovny

obleceni do posilovny

Prostředí fitness center a posiloven sice není nějakým přehlídkovým molem, ale vytahaná trička a děravé šortky sem rozhodně nepatří. Kromě toho, že stylové oblečení zvedne vaše sebevědomí, umí také celé cvičení zpříjemnit i jinak. Funkční oblečení do posilovny vám pomáhá s pohybem a dobře vstřebává váš pot. Kvalitní boty na cvičení jsou pak naprostou nutností.

Volte oblečení z prodyšných materiálů, ve kterém se budete cítit pohodlně. Obecně se doporučuje volit raději dvě tenčí vrstvy než jednu silnou, což umožní lepší odvod vlhkosti z těla. Spodní vrstva bude absorbovat pot, zatímco ta vrchní vás ochrání před prochladnutím a udrží svaly v jejich provozní teplotě.

Kromě oblečení do posilovny noste i vlastní ručníky, ideální jsou též sportovní hodinky, případně další doplňky jako jsou potítka, gumičky do vlasů, čelenky apod.