TOP! Sexy legíny

Pokud se setkáme s legínami, nejběžnějšími materiály, ze kterých jsou legíny vyrobeny patří lycra, bavlna, nylon a další umělá vlákna. Exisují dva druhy legín a to tregíny a džegíny. Oba druhy se liši víceméně jen detaily, podstat vždy zůstává. 

legíny z kvalitního materiálu

Legíny si můžeme představit jako  taková druh tepláků, který ovšem těsně obepíná naše nohy. Mohou je nosit jak ženy, tak i muži. V minulosti byly legíny tvořeny dvěma oddělenými částmi pro každou nohu zvlášť. Legíny jsou dnes jak oblíbenou součástí módních outfitů, tak také funkční součástí sportovního oblečení.

 

Druhy legín:

  1. tregíny
  2. džegíny

Kromě základního hladkého provedení se u legín setkáváme i s tzv. tregínami. Ty se hodně podobají klasickým kalhotám, protože je od klasických legín odlišuje knoflík, často i zip v pase nebo záložky. Kdežto džegíny jsou vlastně džínové legíny. Nejsou ušité z klasické džínoviny, ale jejich materiál ji připomíná. Stejně tak i jejich vzhled odlišují se od klasických legín falešnými kapsami a zipem. Oproti džínám jsou většinou značně pohodlnější!

 

Pokud si chcete pořídit legíny z kvalitních materiálů, navštivte webové stránky společnosti FASHION Intimate.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit