Svatební šaty z Aliexpressu? Raději si je ušijte sama!

Pokud už jste někdy objednávala věci  z Aliexpressu, tak víte, že ne vždy vám dorazí to, co bylo vyfocené na obrázku. Věci jsou sice levné, ale za to trvá dlouhou dobu, než se k vám dostane. Vážně chcete ještě před svatbou řešit starosti s reklamacemi, složitým odesíláním šatů zpátky a ještě k tomu čekáním na nové? Raději si nakupte levné látky a pusťte se do šití sama.

levné látky

 Proč šít šaty sama?

  • Důvod číslo 1: Ušetříte. A ušetříte hodně. Svatební šaty vás přijdou na spoustu peněz, které byste mohla šitím ušetřit. Navíc se svatbou přichází spousta dalších výdajů, a to ani nemluvíme po společném nakupování věcí do bytu. Vaše peněženka se má ještě na co těšit. Trošku jí před tím ulehčete.
  • Důvod číslo 2: Procvičíte se v šití. A to se vám bude v následují době docela hodit. Připravvte se na to, že váš manžel bude raději chodit v ponožkách s dvaceti obřími dírami, než aby si sám vzal šití a díry spravil. A pokud zvládnete ušít celé svatební šaty, ponožky už budete schopna skoro zašít pohled.

svatební šaty

Jak na šití

Nebudeme vám lhát, šití svatebních šatů rozhodně není jednoduchá záležitost a nezvládne ji úplně každý. A pokud vaše schopnost šít končí u spravování děravých ponožek, raději si šaty kupte ve svatebním salónu (Aliexpress si nechejte třeba na držátko na mýdla ve tvaru kačenky). Pokud si ale věříte a ani shlédnutí několik hodinových návodů vás neodradilo, sežeňte látky a dejte se do díla!

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit