Chcete elegantní, ale přitom cenově dostupné náušnice? Zvolte zlaté náušnice se zirkony

zlaté náušnice se zirkony

Jedny náušnice ve šperkovnici rozhodně nestačí, s čímž zřejmě souhlasí každá žena. Jedny byste měla mít pro běžné nošení a jedny pro výjimečné a slavnostní události. Pokud tedy sháníte do sbírky další náušnice, které se dokonale hodí k elegantnímu oblečení a perfektně doplní večerní líčení, sáhněte po zlatých náušnicích se zirkony. Proč zrovna zirkony?

Přírodní zirkon se vyskytuje především v jihovýchodní Asii, přičemž se těží společně se smaragdy, safíry a rubíny. Zirkony jsou k dostání v mnoha barevných variantách od průzračných přes žlutou až po červenohnědou. Záleží pouze na vás, která barva vám nejvíce sluší.

Jaké náušnice se zirkony vybrat?

V současné době jsou k dostání zlaté náušnice se zirkony v mnoha provedeních, z nichž si vybere i vskutku náročná dáma. Zirkony sluší nejen zlatým, ale také stříbrným šperkům. Dokonalou kombinací je však bílé zlato a zirkon. Zakoupit můžete jeden model sobě, jeden i své dcerce, protože jsou k dostání například náušničky ve tvaru kytiček, srdíček a motýlků, které jsou zdobené jedním větším či několika menšími zirkony.

Kde náušnice se zirkony koupit?

Jelikož náušnice se zirkony nosí i slavné celebrity, jako jsou Victoria Backham či Rihanna, určitě s nimi budete spokojená i vy. Doporučujeme nakupovat ve specializovaných prodejnách, ideálně ve zlatnictvích, protože jedině tak si můžete být jista, že se vám pod ruky dostane pravé zlato s pravými zirkony, nikoliv žádnými náhražkami. Jednou z ověřených prodejen je zlatnictvismaragd.cz, kde koupíte šperky pro celou rodinu, tedy jak pro sebe, tak i maminku, babičku či dceru.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit