Módní konzultant

Módní konzultant je člověk, který sleduje aktuální trendy, ví, co bude následovat a dokáže navrhnout oblečení pro každou příležitost. Probere váš šatník, řekne vám, který styl vám nejlépe sedí a společně doladí zbývající kousky tak, abyste byli v každé situaci elegantní.
Nestyďte se oslovit odborníka a nechte si poradit s vaším oblékáním. Jeho zkušenosti jsou k nezaplacení a mohou vám pomoci vyniknout mezi ostatními. Módní konzultant není jen výsadou bohatých. I za malou částku dokáže vykouzlit zázraky.

Košile na svatbu, buďte šik

Chystáte se na svatbu? Ať jste ženich, nebo pouze svatebčan, je třeba si dát pozor při výběru košile na svatbu. Není to totiž obyčejná událost, a proto byste měli vypadat k světu. Je lepší košile se širokým límcem nebo úzkým? Tato volba poté ovlivňuje i volbu kravaty. Do širokého límce si nebereme kravatu úzkou a naopak.
A jaké zvolit barvy? Košile na svatbu nemusí být jenom bílá, ale platí zde, že vybíráme především se světlejších odstínů, takže s krémovou, lososovou, ani meruňkovou nešlápnete vedle. Střih poté vybírejte podle vaší postavy – normální nebo zúžený.

Jak vyrábět z korálků?

Málokde najdete opravdu kvalitní návody na korálky, podle kterých sestrojí šperk i skutečný začátečník. Nejlepší je zajít si na kurz, protože lidskému faktoru se nic nevyrovná. Zkušené ženy se vám osobně budou věnovat, poradí co dělat jinak, lépe a jednodušeji. Pokud si již sama troufáte, pak perfektní návody najdete v knihách, které napsali právě ženy, které často pořádají kurzy, víkendy pro šikovné ruce apod. A pokud vám nebude stačit už ani kniha, internet je plný návodů, které vám pomohou vyrobit si jedinečný, složitý a originální šperk.

korálky návody

Pokračovat ve čtení

Objevte v sobě dračici

Snad každá žena by měla mít v šatníku i odvážnější kousek například v podobě korzetu. Muži mají rádi, když se žena pro ně vystrojí a vy si budete připadat nesmírně svůdně.

 

Někdy potřebujeme jako ženy si připomenout svou ženskost a moc nad muži. A k tomu právě skvěle poslouží korzet, který slouží pro speciální příležitosti. Proč někdy nevypustit ven tu dračici, co se ukrývá uvnitř vás? Každá ji v sobě má, jen některé se jí bojí. Ovšem pokud ji ukážete svému muži, věřte, že se v posteli rozhodně nudit nebudete a váš partner bude mít oči jen a jen pro vás. A na společné chvilky se pak budete těšit čím dál víc. Někdy stačí změnit stereotyp a poznáte, že vás opravdu miluje.

Kvalitní snídaně pro děti

Pamatujete si ještě na doby, kde jste byly děti? Já si je živě vybavuju. A pamatuji si na několik zvyků. Že jsme si se sourozenci záviděli, a proto jsme museli všechno, co jsme kdy dostali, rozpočítávat na 3 přesně stejné díly (byli jsme 3). A také si pamatuji na snídaně u dědy – protože nám dovolil klidně snídat každý den rohlík s nutelou. Doma byla jenom za odměnu.

 

Pokračovat ve čtení

Korzetová podprsenka může vyřešit vaše trápení

Známe to všechny a všechny nás to rozčiluje – koupíme si nový topík a všechny podprsenky z něj nepěkně vyčuhují ven. Ovšem řešení je poměrně jednoduché – stačí si pořídit speciální korzetovou podprsenku, která má variabilní ramínka. Můžete je přizpůsobit vašemu oblečení – dát je do kříže, rovně nebo je sundat úplně. Nemusíte se bát, že by vám sjela – v dolní části má silikonový pásek, který zabraňuje pohybu i v horkých letních dnech. Nemusíte se tedy bát, že by svět spatřil něco, co neměl. To si raději nechte pro někoho speciálního. Nahlédněte do e-shopu Fashion Intimate a vyberte si luxusní spodní prádlo, které jinde nenajdete. Vybírat můžete ze světových značek jako je Panache, Luna, Lega, Vero by Aslanis a další. V nabídce najdete klasické jednobarevné prádlo (černá, béžová, bílá), ale i nové barevné vzory.