Bojíte se bílé kabelky?

Hledáte elegantní kabelku, která zdůrazní ženskost? Preferujete luxusní kabelky, které upoutají pozornost okolí? Pak je pro vás dámská bílá kabelka jako stvořená. Bílá barva je neutrální a je možné ji sladit s jakoukoliv jinou barvou. Nebojte se tedy vzít si takovou kabelku k jakémukoliv outfitu. Při výběru kabelky se zaměřte na materiál, velikost, ale také design. Kabelka se vám musí hlavně líbit, abyste si ji koupili.

V šatníku žádné ženy by neměla bílá kabelka rozhodně chybět. Je možné si ji vzít na nákupy, ale také na večerní schůzku s přáteli. Hodí se do každé situace. Pak si ještě vybrat, zda zvolit koženou, nebo látkovou. Možnosti trhu jsou opravdu široké.

Ochrana pro vaše ruce

Ochranné pracovní rukavice od firmy REPA se vyznačují vysokou kvalitou a ochrannou. Materiál na výrobu je použit buď kůže, bavlna nebo lícovaná nábytková hovězina.
Vyberte si na webu Repa.cz pracovní rukavice pětiprstové celokožené nebo palcové celotextilní!

Hebké bambusové pleny

Chcete svému miminku dopřát ty nejlepší pleny na trhu? Jste ochotni investovat i o něco více? V takovém případě sáhněte po bambusových plenách, které se vyznačují vysokou prodyšností a skvělými antibakteriálními vlastnostmi. Bambusové pleny jsou sice dražší, ale zato mají delší životnost. Jsou měkké, hebké a vaše dítě se bude v těchto plenkách cítit opravdu dobře. Stanete se i vy další maminkou, která si zamiluje vlastnosti bambusového materiálu?

Číst dál

Korálky - návody

Když se řeknou korálky, spousta lidí si jako první představí šňůrku, pár korálků a jejich navlékání. Ale tato oblast je rozmanitější než jen jednoduché navlékání. Z korálků, které jsou k dostání v mnoha variantách, velikostech, tvarech a barvách, si můžete udělat krásné náušnice, náhrdelník a další bižuterii. K tomu ale potřebujete znát základní techniky, jako je ketlování. Dnes existují na korálky návody, které vás snadno a rychle naučí ketlovat, dělat drhanou bižuterii, šité šperky s korálky či bižuterii z nylonových lanek.

Číst dál

Pracovní obuv - Repa.cz

Existují profese, které nevyžadují pracovní oblečení a obuv, například úředníci, manažeři, hudebníci, redaktoři, ba dokonce ani učitelé. Ale na druhé straně stojí náročnější profese a činnosti, které se bez kvalitní pracovní obuvi a oděvu neobejdou. Cílem pracovních oděvů a obuvi je zajistit hygienu a ochranu zdraví při vykonávání činností. Budete-li vybírat pracovní obuv, měli byste se dívat zejména na kvalitu, nikoliv na pořizovací cenu. Kvalitní obuv vám může zajistit v práci maximální pohodlí a komfort.

Číst dál